מאפייני חיפוש: קטגוריה:אימון גופני 
12 62016
דרושות מאמנות לרצועות התנגדות TRX  -  (מס' משרה 6008)
מרכז, דורית, טלפון: לצפייה לרשומים בלבד.לרישום-חינם

בדורית Studio’s המכונים מדוגמים ומשלבים יחד פעילות של פילאטיס מכשירים עם רצועות התנגדות.מודל האימון המנצח המשלב יחד את היתרונות של כל סוג אימון ואימון וגורם לגוף לנוע בצורה האולטימטיבית. דרישות: אפשרות למשרה מלאה / חלקית / לפי שעה . בעלות ניסיון מוכח באימוני רצועות התנגדות בעלות תעודת מדריכות אימון גופני ממוסד מוכר. ניסיון בהעברת אימונים אישיים - יתרון. תודעת שירות גבוהה. יכולת שיווק ומכירה.

פתח משרה בדף חדש

12 62016
דרושות מאמנות לפילאטיס מכשירים  -  (מס' משרה 6007)
מרכז, דורית, טלפון: לצפייה לרשומים בלבד.לרישום-חינם

בדורית Studio’s המכונים מדוגמים ומשלבים יחד פעילות של פילאטיס מכשירים עם רצועות התנגדות.מודל האימון המנצח המשלב יחד את היתרונות של כל סוג אימון ואימון וגורם לגוף לנוע בצורה האולטימטיבית. דרישות: אפשרות למשרה מלאה / חלקית / לפי שעה . בעלות ניסיון מוכח באימוני בפילאטיס מכשירים בעלות תעודת מדריכות אימון גופני ממוסד מוכר. ניסיון בהעברת אימונים אישיים - יתרון. תודעת שירות גבוהה. יכולת שיווק ומכירה.

פתח משרה בדף חדש

26 12016
דרושים מאמנים /ות לקבוצות ב TRX, פילאטיס מכשירים ומזרון  -  (מס' משרה 5705)
מרכז, דורית, טלפון: לצפייה לרשומים בלבד.לרישום-חינם

לסטודיו דורית גאון בראש העין דרושים מאמנים /ות לקבוצות ב TRX, פילאטיס מכשירים ומזרון. לקבוצות מעורבות גברים נשים וקבוצות נשים. אפשרות למשרה מלאה / חלקית / לפי שעה. שכר בתלוש או חשבונית. יש לציין ציפיות שכר דרישות: בעלי /ות תעודת מדריכי /ות חד``כ. ניסיון כמדריכי /ות חד``כ - יתרון. ניסיון בהעברת אימונים אישיים - יתרון. ניסיון נדרש שנה ומעלה תודעת שירות גבוהה. יכולת שיווק ומכירה. הופעה ייצוגית. המשרה מיועדת לנשים וגברים כאחד.

פתח משרה בדף חדש